Nasz zespółna Tuwima


Lekarz weterynarii Mateusz Dzięgiel

Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie (2011 r.). W czerwcu 2016 roku uzyskał tytuł Specjalisty Chorób Trzody Chlewnej. Po studiach zdobywał doświadczenie zawodowe w lecznictwie małych i dużych zwierząt w Nowym Sączu. Interesuje się chirurgią, radiologią oraz żywieniem zwierząt. W przychodni przyjmuje w godzinach przedpołudniowych oraz jeździ na wizyty domowe.


Lekarz weterynarii Anna Białkowska- Dzięgiel

Ukończyła wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. W czasie studiów była wolontariuszką w lubelskich gabinetach zajmujących się leczeniem małych zwierząt. Pracowała i zdobywała praktykę w Lecznicy w Nowym Sączu pod okiem Specjalisty Chorób Wewnętrznych oraz Chirurgii Weterynaryjnej. W przychodni przyjmuje w godzinach popołudniowych. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych psów i kotów.

Godziny pracy

Pon - Pt 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 15:00

W PRZYPADKU NAGŁYCH SYTUACJI PEŁNIMY 24-GODZINNY DYŻUR TELEFONICZNY

+48 790 870 373

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»