Przychodniana Tuwima

Nasz zespół pracuje po to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy dostępni  w czasie pracy przychodni weterynaryjnej przy ul Tuwima 7 w Zamościu, nagłych sytuacjach jako pogotowie weterynaryjne przez całą dobę. W trosce o najbardziej wymagających pacjentów realizujemy także wizyty domowe.

PROFILAKTYKA

Lepiej zapobiegać niż leczyć! W naszej przychodni możemy wykonać wszystkie niezbędne zabiegi profilaktyczne Państwa zwierząt. Przykładamy do tego szczególną uwagę. Systematyczna profilaktyka pozwala na uniknięcie groźnych chorób, które nierzadko mogą być zoonozami (chorobami przenoszonymi ze zwierząt na ludzi). Zachęcamy do regularnych szczepień i odrobaczeń. Służymy poradą co do wyboru odpowiedniego leku bądź szczepionki tak, aby zawsze wybrać najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla Państwa milusińskich.                                    

DIAGNOSTYKA

Diagnostyka pacjentów jest dla nas  podstawą, ponieważ umożliwia nam prawidłowe leczenie naszych podopiecznych. Stale podnosimy nasze umiejętności w tym zakresie, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W naszej przychodni dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym (m.in. morfologią, biochemią, ekg., usg., rtg., monitorem pacjenta) renomowanych światowych firm, tak aby móc zawsze postawić trafną diagnozę i zastosować skuteczne leczenie. Współpracujemy z wiodącymi laboratoriami krajowymi i zagranicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TERAPIA

Oferujemy kompleksową diagnostykę i  terapię chorób w naszej przychodni. Klienci zawsze zostają poinformowani o wszystkich metodach leczenia i mogą bezpiecznie i bez obaw zostawić swojego pupila w naszym szpitalu. Utrzymujemy stały kontakt z właścicielami zwierząt, tak aby mogli otrzymać pełne informacje o stanie zdrowia swoich podopiecznych.                      

 

                                   

                                                                           

                                                                                                                                 

PARĘ SŁÓW O NASZEJ PRZYCHODZNI

W 2013 roku spełniliśmy nasze wielkie marzenie, założyliśmy przychodnię weterynaryjną, w której psy, koty, fretki, gryzonie i ptaki otrzymują pomoc oraz opiekę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu, świadczymy usługi po uzgodnieniu telefonicznym również w dni wolne od pracy. Zachęcamy do wcześniejszego umawiania wizyt pod numerem telefonu 790-870-373, tak aby nie musieli Państwo czekać w kolejce ze swoim chorym zwierzęciem. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnego stresu naszym podopiecznym. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i ze szczególną troską staramy się im pomóc.

 

GALERIA

Godziny pracy

Pon - Pt 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 15:00

W PRZYPADKU NAGŁYCH SYTUACJI PEŁNIMY 24-GODZINNY DYŻUR TELEFONICZNY

+48 790 870 373

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»