Przygotowanie pacjenta do zabiegu

 Każdy zabieg to stres dla zwierzęcia oraz dla jego właściciela. Trzeba pamiętać, że zwierze odczuwa nasz niepokój dla tego chcemy przedstawić kilka rad dla właścicieli którzy przygotowują swoich podopiecznych do zabiegu:
– Na zabieg umawiamy się w dogodnym dla Państwa terminie, tak aby bezpośrednio po nim zwierze było pod kontrolą właścicieli
– Aby zbadać stan zwierzęcia przed operacją należy wykonać badanie ogólne, podstawowe badanie krwi- morfologię i biochemię- oraz w razie potrzeby diagnostykę obrazową zwierzęcia
– Przed zabiegiem należy zgłosić każdy objaw chorobowy, oraz niepokojące Państwa zachowanie zwierzaka. Dla nas są to cenne informacje.
– Przed zabiegiem obowiązuje 12 godzinna głodówka, oraz 6 godzinne ograniczenie dostępu do wody.
– Po zabiegu pacjent potrzebuje odpoczynku, jest bardziej śpiący, należy więc odizolować go od innych zwierząt ,domowników i pozwolić na regeneracje sił. Ważne jest by wypełniać zalecenia bytowe i dietetyczne zapisane w karcie wypisu którą każdy klient otrzymuje przy wyjściu do domu. Prosimy o przestrzeganie terminów wizyt kontrolnych jak również schematów podawania ewentualnych leków zaordynowanych Państwa podopiecznym.
– Powyższe zalecenia mogą ulec zmianie w zależności od pacjenta.
– Jeżeli cokolwiek zaniepokoi Państwa w zachowaniu
Waszego rekonwalescenta, prosimy o kontakt telefoniczny z nami pod numerem 731-701-678.

Godziny pracy

Pon - Pt 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 15:00

W PRZYPADKU NAGŁYCH SYTUACJI PEŁNIMY 24-GODZINNY DYŻUR TELEFONICZNY

+48 790 870 373

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»